Bez kategorii, Newsy

Promocje w RGC i seminarium – 11.12.2010, godz. 13.00

Począwszy od 2008 roku, co grudzień zapraszamy do naszego klubu we Wrocławiu wyjątkowych gości, którzy pomagają nam podnieść nasz poziom techniczny i urządzamy ceremonie, na których nasi uczniowie zostają promowani na wyższe pasy.

Naszym pierwszym gościem był Marcos Flexa, główny trener Carlson Gracie Holland; w 2009 roku był to Marco Chuck, który został na 2 miesiące, w których pomagał prowadzić treningi; w końcu Rio Grappling Club będzie miał zaszczyt gościć po raz pierwszy Mauro Chuenga, który zostanie u nas na cały tydzień.

Mauro Chueng jest trenerem w Portugalii, w mieście Albufeira i jak mówi Roberto jednym z najbardziej technicznych zawodników, z którymi miał przyjemność trenować. Zajęcia z Mauro rozpoczną się 6 XII w poniedziałek i przez cały tydzień będą to treningi bez gi, które z kolei będzie obowiązkowe podczas seminarium.

Samo seminarium planowane jest na sobotę 11 XII, start  o godzinie 13:00. Przewidujemy 3 godziny ćwiczenia technik, po których nastąpią promocje i tradycyjny chrzest awansowanych. Kolejno w planach jest wspólne wyjście do restauracji celem uczczenia minionego roku.

Tego roku dołączą do nas nasi przyjaciele z Jungle BJJ z Pragi, więc możemy spodziewać się więcej czarnych pasów czuwających nad poprawnym wykonywaniem technik, tj. oczywiście Roberto, Mariusza, a ponadto Fernando Araujo. Być może również zdoła do nas dotrzeć z Włoch Bernardo Serrini.

Seminarium będzie otwarte dla członków innych klubów, jednak nowe pasy zostaną nadane tylko zrzeszonym w RGC. W związku z limitem miejsc wymagana jest natomiast rezerwacja. Po więcej info piszcie na: robertoatalla@gmail.com

Zdjęcie chwilowo niedostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *